Atgal Pagrindinis
Prisijungimas
Reklama [?]
Apie mus

Yra begalė svetainių, kai kurios yra geresnės už kitas, o kai kurios vis dar kovoja dėl lankytojų skaičiaus. Kyla klausimas, kaip mums sužinoti, kuri svetainė veikia gerai, turėdama akivaizdžiai gerą reputaciją. Dabar jūs turite galvoti, kad tam turi būti tam tikri kriterijai ir jūs tikrai teisus.

Stebėkite savo svetainės srautą naudodami mūsų svetainės teikiamą srauto stebėjimo įrankį. Kiekvienu momentu daugybė svetainių yra įkeliamos ir paleidžiamos į internetą. Vieniems labai gerai sekasi paieškos sistemose, o kiti vis dar kovoja su SEO, tam į pagalbą ateiname mes.

Jums gali kilti klausimas, kaip mes galime nustatyti, kurios svetainės veikia gerai paieškos rezultatuose. Svetainei labai svarbu sukurti patikimumą žiniatinklyje kaip patikimą informacijos ar paslaugų šaltinį. Paieškos sistemos vorai tikrina kiekvieną tinklalapį ir indeksuoja juos pagal tai, kas aktualu kiekvienai paieškos užklausai.

Svetainių srautas yra dar vienas dalykas, į kurį atsižvelgia dauguma svetainių, nes jis atlieka pagrindinį optimizavimo paieškos komponentą. Šį lankytojų skaitiklį būtina turėti smulkaus verslo svetainėms, senoms svetainėms ar naujai paleistoms svetainėms, kurioms gali prireikti daugiau lankytojų. Taip pat pas mus rasite ir svetainių katalogą suskirstytą į kategorijas, kad klientai ar lankytojai galėtų lengviau rasti jūsų puslapį pagal savo poreikius.

Ši nemokama svetainės lankytojų skaičiuoklė yra internetinis įrankis, kuris parodo, kiek lankytojų lankosi tam tikroje svetainėje ar tinklalapyje. Kiekvienam naujam lankytojui, apsilankiusiam svetainėje ar tinklalapyje, sistema automatiškai viską įrašys į jūsų išsamią statistiką. Skaitliuko išvaizdą galite pasirinkti iš įvairių stilių, kurie jums leis pritaikyti savo lankytojų skaitiklį prie svetainės temos ar interneto dizaino.

Rekomendacijos
Interneto vizija Domenai ir hostingas Profesionalus hostingas VPS serveriai SSL sertifikatai
Kategorijos
Bendravimas 0 Verslas 0 WAP meistrai 2 Pažintys 0 Sportas 0 Muzika 0 Internetiniai žaidimai 1 Pramogos 0 Kita 1
© CNTR.LT
Svetainės „CNTR.LT“ administratorius neatsako už kataloguose pateiktų svetainių turinį. Jei aptinkate vietas, kurios pažeidžia Lietuvos respublikos įstatymus, eikite į kontaktų puslapį ir susisiekite su mumis.
cntr.lt - skaitliukas